Recenzje wybranych worków

Worek bokserski KOLOS firmy RING w rozmiarze 150x45cm, wypełniony 50kg – strzał w dziesiątkę?

Worek RING KOLOS - recenzja

Mój ostatni zakup był zdecydowanie nie udany, ponieważ skusiłem się na bardzo tanie produkty z allegro. Worek nie dość że był wypełniony pianką, to po dociążeniu bardzo szybko zaczął się pruć. Gwarancja? Dowiedziałem się tylko, że to moja wina, ponieważ worek był “zbyt mocno eksploatowany”. Śmiechu warte… Zacząłem więc szukać nowego worka treningowego który byłby wart moich pieniędzy. Tytułowy sprzęt odebrałem 4 dni po złożeniu zamówienia w sklepie internetowym firmy RING (http://ring-sport.pl). Dlaczego nie na allegro? Ponieważ cena w sklepie była bardziej korzystna. Dostawę oceniam 10/10 – paczka dotarła bardzo szybko, była dobrze zapakowana, obsługa sklepowa bardzo dobra i miła. Dlaczego worek firmy RING? Szukałem produktu zarówno taniego jak i jakościowo dobrego. Według opisu producenta produkt wydawał mi się bardzo korzystny w stosunku nawet do znacznie droższej konkurencji. Wydałem ok 180zł bez kosztów dostawy. Zamówiłem również gruszkę oraz rękawice tej firmy (także widoczne na jednym ze zdjęć), ale to zastawiam na kolejną recenzję. Czy się udało? Myślę że tak. Ale po kolei.

Worek RING KOLOS - recenzjaWorek RING KOLOS - recenzja

Wybrałem model o rozmiarze 150x45cm wypełniony według producenta mieszanką ścinek materiałów o wadze 50kg. Jak sprawa wygląda w praktyce? Bardzo dobrze o dziwo. Worek waży 48kg i rzeczywiście jest wypełniony ścinkami, nie żadną pianką. Kolejna kwestia to materiał z jakiego jest wykonany. Worek wydaje się zrobiony z bardzo wytrzymałego plawilu, nie ważne jaką ma nominalną gęstość, nie wiem czy rzeczywiście jest to “plawil nowej generacji” – ważne że jest bardzo solidny i gruby. Po miesiącu intensywnego treningu nadal jest jak nowy – szwy nie puszczają, wiązanie górne dobrze trzyma. Ważne jest też to, że worek ma solidne łańcuchy i okrętkę – jak widać na zdjęciach worek mam zawieszony na zewnątrz w związku z czym często mocno pracuje i lata we wszystkie strony – dzięki okrętce dzielnie to wszystko wytrzymuje. Worek posiada także mocowanie dolne, ale nie miałem okazji go wykorzystać – natomiast warto o tym wspomnieć, ponieważ wiele osób na pewno z tego skorzysta. Logo producenta nie przeszkadza w treningu, nie wystaje oraz nie drapie podczas treningu.

Worek RING KOLOS - recenzjaRękawice i gruszka RING - recenzja

Czy jestem zadowolony z zakupu? W 100% tak. Dostałem to czego szukałem i to w korzystnej cenie. Jasne, że można dostać jeszcze taniej taki produkt, ale tutaj płacimy za jakość wykonania i polskiego producenta który gwarantuje nam aż 2 lata gwarancji. Po miłej obsłudze telefonicznej jestem gotów zaufać, że jeżeli cokolwiek stanie się w przyszłości z tym workiem, uzyskam swoja gwarancję. Liczę na to, że worek posłuży mi jeszcze na wiele lat solidnego okładania i odreagowywania codziennego stresu. W skrócie: polecam i zapraszam do oglądania zdjęć!

Worek RING KOLOS - recenzjaWorek RING KOLOS - recenzjaWorek RING KOLOS - recenzja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>